2018

KOPĀ PA ĪSTAM!
#BērnsGaida

122 493,09 eiro

Šī summa ļaus jaunajām ģimenēm, kurās ienāk bērns, saņemt bezmaksas praktisku un psiholoģisku atbalstu visā latvijā.

Šī gada maratons ir bijis pats jaudīgākais DOD PIECI! vēsturē, izraisot lielu rezonansi mūsu līdzcilvēkos. Tieši diskusijas, kas radās par DOD PIECI! tēmu, ir pats svarīgākais – ledus ir salauzts.

- "Dod Pieci" komanda

Ziņas

Sešu gadu laikā «Dod pieci!» saziedoti 1,3 miljoni eiro

Šis būs jau septītais gads, kad labdarības maratona “Dod pieci!” dīdžeji īpašā stikla studijā pavadīs sešas diennaktis, lai pievērstu uzmanību sabiedrībā neērtām tēmām un veicinātu pārmaiņas. Sešu gadu laikā “Dod pieci!” kopumā saziedoti vairāk nekā 1,3 miljoni eiro, palīdzot ļoti daudziem cilvēkiem.
16.12.2020.

Kustības «Plecs» vecāku izglītības programmā apmācīti gandrīz 200 vecāki

Līdz šim kustības „Plecs” vecāku izglītības programmā apmācīti gandrīz 200 vecāki. Pērn akcijā “Dod pieci!” aicināja jaunos vecākus veltīt vairāk laika saviem bērniem. Vecāku praktisku un psiholoģisku mācību ieviešanai pērn akcijā saziedoja 122 493 eiro.  
17.12.2019.

Fonds «Plecs» izvērtē pilotgrupas rezultātu, vecāki pozitīvi par iegūtām zināšanām

Fonda „Plecs” veidotās "Vecāku izglītības programmas" pirmā jauno vecāku pilotgrupa ir beigusi mācības, speciālisti un pilotprogrammas apmeklētāji izvērtē pozitīvos ieguvumus un nepieciešamās izmaiņas programmā. Pēc pilotgrupas rezultātu izvērtēšanas tiks uzsāktas mācības jaunajiem vecākiem, šobrīd  mācību programmai pieteikušies 579 vecāki. Jaunā vecāku izglītības programma ir unikāla - tā izstrādāta īpaši Latvijai un ir pirmā šāda veida programma pasaulē, kas paredzēta tieši jaunajiem vecākiem.
19.08.2019.

Fonds «Plecs» sagatavo pirmos VIP vecākus

Izaudzināt laimīgu bērnu laimīgā ģimenē. Tāds ir fonda “Plecs” jauno vecāku izglītības programmas mērķis. Naudu šim nodarbībām vāca pagājušogad -  labdarības maratona “Dod pieci!” laikā. Šonedēļ pirmā pilotprojekta grupa kļuva par vecāku atbalsta programmas absolventiem. Latvijas Televīzija pabija kopā ar vecākiem dienā, kad viņi kopā ar grupas mentori – psiholoģi un ģimenes psihoterapeiti Andriju Likovu runā par ēšanu.
17.08.2019.

Fonds «Plecs» uzsāk jauno vecāku mācības no «Dod pieci!» saziedotā finansējuma

24. jūlijā mācības uzsāks fonda „Plecs” veidotās "Vecāku izglītības programmas" pirmā jauno vecāku pilotgrupa. Programma izveidota, pateicoties sabiedrības saziedotajiem līdzekļiem labdarības maratonā  "Dod pieci! 2018". Pēc pilotgrupas rezultātu izvērtēšanas tiks uzsāktas mācības jaunajiem vecākiem, kuri ir pieteikušies mācību programmai. Nākamo grupu mācību datumi būs zināmi augustā. Pieteikties mācību programmai var mājaslapā.
24.07.2019.