2017

1 dziesma = 5 eiro ir vismaz pusstunda palīdzības atbalsta programmā Plecs ģimenēm, kuras uzņem bērnus no bērnu namiem.

358 121,87 eiro

Saziedotie līdzekļi nodrošinās 35 812 stundas emocionālas un praktiskas palīdzības atbalsta programmā Plecs ģimenēm, kuras vēlas dot mājas bērniem no bērnu namiem.

Jau ceturto gadu turpinājām meklēt risinājumus problēmām, kas reizēm šķiet neatrisināmas. Ziedojot vismaz 5 eiro par vienu dziesmu, palīdzēsim daudzām jo daudzām Latvijas ģimenēm saņemt atbalstu, lai bērnu namu bērni varētu nokļūt mīlošās ģimenēs.

- "Dod Pieci" komanda

Latvijā ir 1200 bērnu, kuri aug bez ģimenes.

Ģimene ieliek pamatus mūsu personībai un prasmei veiksmīgi iekļauties sabiedrībā.
Ģimene palīdz, uzklausa un atbalsta kā priekos, tā bēdās.
Ģimenē mēs iemācāmies mīlēt un būt mīlēti.

Katram bērnam vajag ģimeni, jo bez ģimenes nav bērnības.

#SalaboBērnību

Ziņas

Ministrija: Latvijas sabiedrības izpratne par «sistēmas bērnu» jautājumiem – krietni augusi

No 2018. gada to bērnu skaits, kas dzīvo tā dēvētajās institūcijās, samazinājies gandrīz uz pusi; sistēmas bērni Latvijā ir kļuvuši redzamāki un sabiedrības izpratne par šiem jautājumiem ir ārkārtīgi augusi. Tā intervijā Latvijas Radio atzina Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre Evija Zālīte-Grosa (Jaunā konservatīvā partija).
06.12.2021.

Sešu gadu laikā «Dod pieci!» saziedoti 1,3 miljoni eiro

Šis būs jau septītais gads, kad labdarības maratona “Dod pieci!” dīdžeji īpašā stikla studijā pavadīs sešas diennaktis, lai pievērstu uzmanību sabiedrībā neērtām tēmām un veicinātu pārmaiņas. Sešu gadu laikā “Dod pieci!” kopumā saziedoti vairāk nekā 1,3 miljoni eiro, palīdzot ļoti daudziem cilvēkiem.
16.12.2020.

Svētku gaidīšanas laiks koncertpiedzīvojumā «Pasaka ziemā»

Savu ikgadējo ceļojumu pie skatītājiem uzsāka koncertpiedzīvojums “Pasaka ziemā”, kas desmit pasakainos vakaros aicinās ikvienu izbaudīt gaišo un sirsnīgo svētku gaidīšanas laiku. Daļa no koncerta ienākumiem tiks ziedoti tiks ziedoti maratona “Dod pieci!” labdarības mēŗķiem.
12.12.2018.

Labdarības maratons «Dod pieci!» šogad runās par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runās par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicinās ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm, informē pasākuma organizatori.
05.11.2018.

«Dod pieci» tēma tiks izziņota 5. novembrī

Jau piekto gadu Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv organizē labdarības maratonu "Dod pieci". Akcijas ietvaros Latvijas Radio 5 – pieci.lv dīdžeji nedēļu pavada stikla studijā Rīgā, Doma laukumā, atskaņojot ziedotāju izvēlētu mūziku.
26.10.2018.